instark tütünü

Tekel tütünü kategorisinde yer alan

İnstark tütünü

Olan bu ürün siz tütün tiryakileri için alıp evinizde kendiniz tütün sararak güzel bir içimi olan bu tekel tütününden menün kalabilirsiniz.

 

Bandrollü Tekel tütünü olan İnstark Tütünü

Eğer bu içime yakın tekel tütünü isterseniz yine sizlere Adıyaman tütünü ile aynı içimi olan ve instark tütünü içimine yakın tekel tütünü gönderebiliriz.

 

İNSTARK tütün fiyatı

Tekel tütünü 2020 fiyatı 150 TL olup eğer isterseniz sizlere toptan gönderimde daha uygun fiyata gönderim yapabiliriz. Toptan fiyatlar için en az 5 Kg alım yapmanız gerekmektedir. Satın aldığınız ürünler kapıda ödeme ile sizlere gönderim yapılmaktadır. Ve en geç 3 iş günü içinde elinizde olmaktadır.

 

İşlenmiş Tekel İnstark Tütünü kilogram fiyatı  150 TL’dir. Fabrika çıkışı orijinal bandrollü tekel tütünü.

Bahsetmiş olduğumuz gibi Tekel İnstark Tütünü ürünleri işlenmiş olan tütünlerin içerisinde kendisine yer bulmaktadır. Yani Tekel İnstark Tütünü ürünü işlenmiş bir tütündür.

 

Tekel İnstark Tütünü işlenmiş tütündür ve boğazınızı yakmaz, kötü koku yapmaz.

Tekel İnstark Tütününün açık tütünden farkı işlenmiş tütün olmasıdır.

 

Tekel İnstark Tütünü Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Orijinal TPDAK bandrollü olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

 

 

Instark tütün çeşitleri Nelerdir?

Paketler halinde satılan bu ürünler sizlere yine ambalajlanmış halde gelmektedir orta hafif ve sert içimli olup paketlerine göre farklı içim türleri vardır. Yani aldığınız paketler içimine göre renklendirilmiştir.

İnstark tütün yorum olarak sayfanın altına yorum yapabilir ve sizlerin bu ürün hakkında yorumlarınız diğer içenlere tavsiye niteliği taşıyabilmektedir.